Learning cabinet design at home


#1

3dsmax یکی از آشنا ترین نرم افزارها در زمینه طراحی و خلاقیت های معماری در بازار کار است و طراحی آشپزخانه همیشه یکی از محبوب ترین مباحث مربوط به استفاده از این نرم افزار است.

مدت هاست که آشپزخانه به تنهایی قلب خانه نامیده می شود و یک طراحی آشپزخانه مناسب و زیبا نقش به سزایی در زیباتر شدن فضای خانه دارد. بنابراین ، طراحان داخلی و شرکت های ساختمانی توجه ویژه ای به بخش طراحی آشپزخانه دارند. با توجه به تغییرات زیادی که در نیاز و سلیقه مشتری برای مواد آشپزخانه ، اشکال و فرم های عمومی ایجاد می شود ، طراحان باید از توانایی و قدرت لازم برای شکل دادن هر ایده و شکل ظاهری برخوردار باشند و امروزه این فرم های کلاسیک ، مدرن یا ترکیبی در سراسر کشور است مشتریان و تولیدکنندگان از آشپزخانه هایی در اندازه ها و سبک های مختلف استفاده می کنند.

در بسته آموزشی آینده ، با آموزش روشهای مختلف مدل سازی در نرم افزار ، و استفاده از ویژگیهای منحصر به فرد 3ds max ، مدلهای مختلفی از جمله کابینت ، دکوراسیون ، جزایر ، کابینت نمایش و غیره را برای کل فضای آشپزخانه ایجاد می کنید. دانش آموزان در توانایی کار در دو سبک اصلی آشپزخانه تبحر دارند و با مواد استفاده شده در فضای آشپزخانه مانند چوب ، MDF ، سنگ ، سرامیک ، شیشه و سایر مواد آشنا هستند.

بعد از آن ، من از آخرین نسخه پلاگین Vray برای آموزش طراحی کابینت روشنایی فضای روز و شب و تنظیمات مناسب استفاده کردم تا بتواند یک تصویر خروجی رقابتی و نفیس در بازار کار ارائه دهد.

در این بسته ویدیویی اساسی نحوه ساخت آشپزخانه مدرن و سپس در قسمت دوم نحوه ساخت آشپزخانه کلاسیک معرفی شده است.برای اطلاعات بیشتر می توانید فیلم مقدماتی این بسته آموزشی را در زیر مشاهده کنید.
کابینت آشپزخانه یکی از مهمترین ابزارها و اجزای سازنده در هر خانه ای است که نقش بصری و عملکردی مهمی در روکش داخلی آشپزخانه دارد.
هنگام طراحی کابینت ، نباید آن را به عنوان یک جز dedicated اختصاصی برای چیدمان وسایل در نظر گرفت ، اما باید به جزئیات طراحی کابینت توجه کنید تا بتوانید دکوراسیون های ایده آل متفاوتی را برای فضای آشپزخانه خود ایجاد کنید.
بیشتر فضای دیوار آشپزخانه توسط کابینت ها اشغال شده است ، بنابراین هنگام طراحی کابینت آشپزخانه باید تمام توجه و حساسیت لازم را داشته باشید. نوع متریال و طرح به کار رفته در کابینت دو عامل مهم و اساسی برای انواع مختلف کابینت آشپزخانه است.
کابینت پایه عمومی.
سبک طراحی
و مواد
ثبت شده است.
یا وقتی نام کابینت را می گویید بهتر است ابتدا سبک طراحی آن را توصیف کنید. و بیایید در مورد مواد اولیه مواد اولیه فکر کنیم. یا برعکس. به عنوان مثال ؛ یک کابینت به سبک کلاسیک. ساخته شده از غشا style یا کابینت به سبک مدرن. مواد صفحه شیشه بالا.
در ادامه این مقاله ، انواع سبک طراحی کابینت را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.
کابینت مدرن
کابینت های سبک مدرن معمولاً از یک سطح صاف و یکدست استفاده می کنند و ظاهری ساده دارند. و بدون پیچ و خم های زیاد.
و می توانید از انواع مواد برای دستیابی به یک سبک طراحی مدرن استفاده کنید. موارد دلخواه ؛ MDF مات ، براق (هایگلاس و پلی گلاس) ، روکش پی وی سی ، غشا ، روکش چوبی ، رنگ پلی استر ، رنگ پلی اورتان ، جلا و …
ویژگی های کابینت های سبک مدرن
مناسب برای فضاهای تنگ
تحرک بالا در طراحی
مواد ارزان (مواد بازار)
زمان اعدام کوتاه است
کاهش استهلاک
حجم در کابینت بیش از این است.
در کشورهای اروپایی تقاضای زیادی دارد.
کابینت کلاسیک
احتمالاً شما یک ساختمان با نمای رومی در خیابان دیده اید. نمای رومی نمونه ای از سبک طراحی کلاسیک است. این سبک از سطوح ، ستون ها ، حروف بزرگ ، تاج ها و منبت های مختلف استفاده می کند.
نماهای اضافی درها و کابینت ها نیز دارای طراحی مجسمه ای هستند که ریتم خاصی را در کل کار تکرار می کنند. معمولاً شلوغ و شلوغ است.
قبل از ظهور فناوری خلا و غشا ، از روکش های چوبی و چوبی طبیعی برای ایجاد کابینت هایی به سبک کلاسیک استفاده می شد. قیمت بالا بود و خیلی مورد استقبال قرار نگرفت.
اما امروزه غشاها (یا جاروبرقی ها) به دلیل مقرون به صرفه بودن ، تنوع زیاد رنگ و مدت زمان کوتاه ، بسیار محبوب هستند. امروزه کابینت های کلاسیک و سبک های طراحی کلاسیک به طور کلی مد شده و تقاضای زیادی دارند.
انواع مواد برای ساخت کابینت به سبک کلاسیک: چوب ، روکش چوبی ، ممبران (وکیوم) ، رنگ پلی استر و …
ویژگی های کابینت به سبک کلاسیک
برای فضاهای تنگ مناسب نیست.
هزینه آن بیشتر از سبک مدرن است.
زمان اجرا طولانی تر خواهد بود.
برای چوب کلاسیک ، شما باید آن را نگهداری و مراقبت کنید.
بسیار لوکس است و این سبک در کشور ما تقاضای زیادی دارد.
یکی از بهترین ایده ها برای کابینت های کوچک آشپزخانه استفاده از طرح های کابینت سقفی است. هنگام سفارش کابینت آشپزخانه می توانید سقف کابینت آشپزخانه را گسترش داده و از فضای جادار و جادار کابینت نهایت استفاده را ببرید.

علاوه بر طرح کابینت ، رنگ کابینت ها در زیبایی و جذابیت آشپزخانه نیز تأثیرگذار است. بهترین ایده برای انتخاب رنگ کابینت ترکیب دو رنگ مکمل است ، رنگ های روشن هرگز ایده خوبی برای انتخاب رنگ کابینت نیستند زیرا به مرور زمان از این رنگ ها خسته می شوید. رنگ های روشن می توانند به فضاهای کوچک آشپزخانه عمق بدهند و باعث بزرگتر نشان دادن آشپزخانه شوند.
دکوراسیون و طراحی آشپزخانه یکی از مهمترین نکاتی است که در هر خانه ای باید مورد توجه قرار گیرد و مهمترین قسمتهای هر آشپزخانه مدل کابینت هایی است که بیشتر فضای آشپزخانه را اشغال می کند.
همانطور که مشاهده می کنید ، این کابینت ها بسیار مدرن ، شیک هستند و می توان از آنها برای تزئین آشپزخانه استفاده کرد. علاوه بر مقاومت در برابر چوب ام دی اف ، پوشش همه کاره و ضد آب برای آنها و ارزان بودن قیمت این مدل از کابینت ها ، کابینت های ممبران را بسیار محبوب کرده است. عکس های زیر نمونه هایی از جدیدترین مدل های کابینت ممبران سفید را نشان می دهد که گزینه مناسبی برای تزئینات آشپزخانه سفید و زیبایی ظاهری آشپزخانه را دو چندان می کند. این کابینت ها در اندازه های مختلف قابل تهیه هستند ، به طوری که از فضای آشپزخانه استفاده بهینه می کنند.