Important points before designing and building cabinets


#1

بازسازی و مونتاژ مجدد کابینت ها به طور کلی کار دشواری است. در مرحله اول باید آشپزخانه را تمیز کنید و سپس شروع به طراحی و مونتاژ کابینت ها و نصب آنها در آشپزخانه کنید. به منظور کاهش بار کاری در هنگام بازسازی ، بهتر است از قبل زمان شروع کار را برنامه ریزی کنید. در اینجا چند نکته مهم برای کمک به شما در طراحی و ساخت بهتر و دقیق کمد لباس خود آورده شده است.
مواردی که باید قبل از شروع به خاطر بسپارید:
وسایل غیرضروری را بسته بندی کرده و در طول روز مانند لیوان و کاسه مورد نیاز آنها را تهیه کنید. سعی کنید بشقاب های یکبار مصرف ، دستمال سفره ها ، سفره ها ، کارد و چنگال و لیوان های پلاستیکی تهیه کنید تا در هنگام بازسازی مجبور نشوید دوباره ظرف ها را بشویید.

برای خود یک آشپزخانه کناری آماده کنید با آموزش طراحی کابینت برای آشپزخانه. قطعاً به یک مکان برای تهیه ظروف مورد نظر ، ذخیره مقداری غذا در آن و قرار دادن ظروف لازم در آن ، به عنوان مثال یک لیوان قهوه و چندین کاسه ، نیاز خواهید داشت. در این مدت می توانید از وسایلی مانند اجاق مایکروویو ، تستر و اجاق برقی استفاده کنید. اگر می توانید یخچال و میز ناهار خوری را به آشپزخانه کناری منتقل کنید ، می تواند کمک بزرگی باشد. اگر توانایی تنظیم مجدد یخچال خود را ندارید ، می توانید برای خود یک یخچال مینی بخرید. بهتر است بگوییم ، هنگام بازسازی سیستم آشپزخانه ، ممکن است لازم باشد لباس های خود را به روش قدیمی بشویید ، یا ممکن است لازم باشد که از سینک ظرفشویی استفاده کنید.
قبل از شروع کار در آشپزخانه ، نگاهی به اطراف آشپزخانه خود بیندازید و ببینید آیا وسیله یا مورد دیگری روی آن وجود دارد که بعداً می توانید استفاده کنید. با این کار می توانید آنچه را که نیاز دارید به نیازمندان بدهید.
اگر به دنبال بازسازی و ساخت کمد خود هستید ، باید به یک سطل آشغال بسیار بزرگ در بیرون از خانه فکر کنید. قرار دادن یک سطل زباله بزرگ در کنار نوسازی می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و همچنین می تواند تمیز کردن محل کار شما را بسیار آسان کند.
10 نکته اساسی برای نوسازی کابینت آشپزخانه
1- ایمنی همیشه حرف اول را می زند. این کار باید قبل از ساخت کابینت و نصب آنها انجام شود. انجام کارهای فنی شامل مواردی مانند گرد و غبار ، ابزار ، ناخن های تیز و سایر ابزارهای فنی است که می تواند برای کودکان و حیوانات خانگی بسیار خطرناک باشد. درهای امن را تهیه و نصب کنید تا کودکان و حیوانات خانگی از محل تعمیر خارج شوند. به آنها نیز توجه کنید ، زیرا بچه ها از روی کنجکاوی می توانند کارهای عجیب و غریب انجام دهند که غیرمنتظره است و می تواند منجر به اتفاق ناخوشایندی شود.
2- اگر بعداً می خواهید از برخی اجزای آشپزخانه استفاده کنید ، بهتر است آنها را جابجا کرده و با پارچه یا پلاستیک بپوشانید. همچنین بهتر است سایر قسمت های خانه را نیز بپوشانید تا کثیف نشوند. اگر نمی خواهید کل خانه را با ملافه و پلاستیک بپوشانید ، می توانید ورودی های آشپزخانه را با پلاستیک سنگین بپوشانید تا گرد و غبار از آشپزخانه خارج نشود.
3- برق ، آب و گاز آشپزخانه را کاملاً قطع کنید.
4- اطمینان حاصل کنید که اتصالات سینک ظرفشویی ، ماشین لباسشویی و یخچال کاملاً جدا باشد. لوله گاز را از شعله و اجاق گاز جدا کرده و همه وسایل را خاموش کنید.
5- لوله های سینک ظرفشویی را باز کرده و سینک ظرفشویی را به مکان مناسب منتقل کنید.