Beneficial Tips to order cabinet and wall closet in kitchen


#1

بسیاری از آشپزهای خانگی انبوهی از وسایل را برای ذخیره در کابینت آشپزخانه خود دارند. و اندازه ها ، اشکال و دسته بندی های مختلف موارد می تواند سازماندهی کابینه را به یک چالش تبدیل کند. با این حال ، مرتب نگه داشتن آشپزخانه بسیار مهم است. این می تواند به شما در پس انداز پول کمک کند ، زیرا شما می دانید که چه چیزی دارید و احتمال خرید موارد تکراری کمتر است. و می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما در هنگام پخت و پز ، برنامه ریزی غذا و تهیه لیست مواد غذایی شود. بعلاوه ، وقتی همه چیز جای مشخصی دارد ، می تواند تمیز کردن آشپزخانه را بسیار آسان کند.

در اینجا چند نکته ساده و مفید برای ساماندهی کابینت آشپزخانه آورده شده است.

ویدئوی ویژه
کابینت های آشپزخانه خود را شسته و رفته کنید
سر و صدا کردن کابینت آشپزخانه خود اولین قدم برای سازماندهی خود است. این کار را حتی قبل از خرید راه حل های ذخیره سازی کابینت یا تلاش برای تنظیم مجدد وسایل انجام دهید.

ابتدا مطمئن شوید که یک سطل زباله و یک جعبه برای اقلام اهدایی (یا فروش) در این حوالی دارید. سپس ، همه چیز را از کابینت های خود بیرون بیاورید. از هر مورد عبور کرده و یا آن را در سطل آشغال قرار دهید ، جعبه های خود را اهدا کنید یا بفروشید ، یا انباشته کنید. سطل زباله و جعبه های وسایل خود را بردارید تا از شر آنها خلاص شوید قبل از این که شروع به رسیدگی به انبار خود کنید.
اکنون وقت آن رسیده است که محتویات کابینت آشپزخانه خود را که نگهداری می کنید مرتب کنید. هدف این است که اقلام را به گونه ای طبقه بندی کنید که برای نحوه استفاده خانواده شما از آشپزخانه منطقی باشد. زیاد به فکر ظاهر نباشید. عملکرد برای کابینت آشپزخانه مهمترین است.

بیشتر افراد ترجیح می دهند وسایل غذایی را از ظروف آشپزخانه / ظروف غذاخوری کابینت آشپزخانه خود جدا کنند. بنابراین بلافاصله می توانید وسایل خود را به این دو گروه تقسیم کنید. سپس ، گروه ها را از آنجا تقسیم کنید.

به عنوان مثال ، مواد خوراکی را می توان به نوشیدنی ، مواد پخت ، تنقلات ، مواد غذایی کنسرو شده و هر ماده غذایی دیگری که نگه دارید تقسیم کرد. ظروف آشپزی / ظروف را می توان به قابلمه و قابلمه ، وسایل آشپزی ، تخته های برش ، بشقاب و کاسه ، لیوان و لیوان و سایر موارد تقسیم کرد. جزئیات کاملاً به خود شما بستگی دارد ، اما بازی آخر این است که پس از بازگرداندن همه چیز به کابینت ، هر زیر مجموعه را با هم نگه دارید.
یک روش سریع و آسان برای سر و صدا کردن لباس ها ، الک کردن آنها بر اساس نوع است. انداختن هر تکه از لباس شما در یک کوه پارچه ای عظیم بر روی تختخواب شما طاقت فرسا و ناکارآمد است.

در عوض ، لباس های خود را به دسته هایی مانند شلوار ، لباس ، تاپ ، لباس بیرونی ، لوازم جانبی و لباس زیر جدا کنید. سپس قبل از رفتن به مورد دیگر ، هر مورد را در یک دسته واحد مرتب کنید.

چرا این روش بهتر است؟

از آنجا که مقایسه لباس های مشابه وقتی همه آنها در کنار شما قرار گرفته اند راحت تر است و خلاص شدن از شر چیزهایی که می دانید بیش از حد از آنها دارید یا نمی خواهید ، راحت تر است.

همانطور که وسایل خود را مرور می کنید ، تعهد دهید که فقط لباس هایی را که می دانید دوست دارید بپوشید و با تکرار لباس بپوشید.

اگر چیزی به شما دلیلی برای تردید داد ، آن را برای اهدا به یک انبار بریزید.

توصیه های شگفت انگیز بیشتری می خواهید؟ این 15 نکته مهم و قابل انکار را از سازمان دهندگان حرفه ای دارای مجوز بررسی کنید.

  1. کمد خود را خالی و تمیز کنید.
    پس از تهیه انبوه “کمک” و “نگهداری” از لباس ، کفش و لوازم جانبی خود ، یک بار دیگر به کمد لباس خود بپردازید و هر چیز دیگری را که هنوز در آن باقی مانده است بیرون بیاورید.

هنگامی که فقط سوزن ایمنی گاه به گاه تنها می ماند ، شیرجه رفته و به کمد خود یک تمیز کردن عمیق مناسب بدهید. فرش را با جاروبرقی پاک کنید ، قفسه ها را پاک کرده و هرگونه علامت ضایعات یا کثیفی دیوارها را بشویید.

  1. فضای کمد ایده آل خود را طراحی کنید.
    در عقل ، بدیهی است. اگر وقت و هزینه ای برای بازسازی کامل کمد لباس کری بردشاو دارید ، به دنبال آن باشید.

در غیر اینصورت ، برای کار با آنچه که دارید خلاقیت به خرج دهید (و بله ، می توان یک کمد بدون کمد واقعی را سامان داد). به بهترین ویژگی های کمد خود توجه داشته باشید: شاید شما دارای فضای ذخیره سازی عمودی ، قفسه های داخلی یا چند میله آویز باشید. از اینها به نفع خود استفاده کنید.

برای قسمت هایی از کمدتان که خیلی خوب نیستند - به عنوان مثال قفسه های بالایی که به سختی قابل دسترسی هستید یا در کل کمبود قفسه ندارید - بفهمید برای رفع این مشکلات چه کاری می توانید انجام دهید.

کادی از ویزارد هومز از یک سازمان دهنده کفش آویز برای نگهداری تی شرت و سطل های بزرگ پلاستیکی برای نگهداری لباس های ساحلی ، لباس حمام و کلاه استفاده کرد.

شاید کمد طرح باز شما از کمدهای رول پلاستیکی یا یک زره پوش کوچک درون آن بهره مند شود. اگر تعداد زیادی قفسه و فضای آویزان کافی ندارید ، شاید بتوانید چند قفسه را برداشته و قلاب ها را به دیوارها آویزان کنید.

احتمالات بی نهایت است.

  1. لباس های خود را بر اساس دسته بندی ذخیره کنید.
    این نکته ممکن است واضح به نظر برسد ، اما هنگامی که می خواهید ژاکت دنج دلمه ای آلما مادری خود را در یک چشمک بزنید ، تفاوت ایجاد می کند.

مانند موارد با موارد مشابه نگه دارید. تمام کمربندهای خود را در همان نقطه ذخیره کنید ، سارافان خود را در کنار یکدیگر آویزان کنید و پیراهن های تمرینی خود را از لباس خواب جدا نگه دارید.
https://farsiha.ir/تبدیل-آشپزخانه-به-فضایی-گرم-و-صمیمی/